drzwi drewniane zewnętrzne
drzwi drewniane zewnętrzne, drzwi wewnętrzne gdańsk

Architektura 21szego wieku : Bitwa nad Skyline Midtown

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Empire State Building w Nowym Jorku zdominowało swoją część panoramę Manhattanu od czasu jej budowy w 1931 roku.
Teraz, jak Charles V.
Bagli opisał New York Times, proponowaną wieżę tylko dwie drogi na zachód 34th Street naprzeciwko dworca Pennsylvania będzie naruszać Empire State Building, ponieważ planowana jest wzrost 1216 stóp.
prawie osiągając Empire State Building – 1250 stóp (z anteną, ESB mierzy 1,453 stopy).
Tak więc stała się bitwą drapaczy chmur, ponieważ nowy budynek twierdzi, że przyniesie korzyści Manhattanowi, zapewniając miejsca pracy i poprawiając jakość życia nowojorczyków, a Empire State Building martwi się utratą swojej kultowej obecności na tle nieba.
Budynek, o którym mowa, to Vornado Realty Trust 15 Penn Plaza zaprojektowany przez Pelli Clarke Pelli, zatwierdzony przez Komisję Planowania Miejskiego.
Wieża, która zastąpi istniejący hotel Pensylwanii, będzie o 56 procent większa niż to, co zwykle można by było promować w rozwoju gęstej zabudowy Manhattanu.
Jednak Community Board 5, którego dystrykt obejmuje obszar, nie zatwierdza stwierdzenia, że deweloper nie przedstawił uzasadnienia dla tak dużej premii za zagospodarowanie przestrzenne, zwłaszcza, że nie miał najemcy i mógł nie budować przez lata, wyjaśniał Times.
Co ciekawe, obie strony opracowały renderingi na poparcie swoich poglądów.
Podczas gdy Vornado woli widok północny, który pokazuje wieże zajmujące swoją przestrzeń na tle nieba, widok Midtown z New Jersey pokazuje inną historię, ponieważ Penn Plaza całkowicie blokuje Empire State Building.
Opinie są bardzo różne w stosunku do tego nowego budynku, ponieważ niektórzy pytają, czy panoramę Nowego Jorku z lat wcześniejszych powinny pozostać niezmienione, czy też powinniśmy budować nowe struktury, które mogłyby poprawić sytuację miasta.
Radny Daniel R.
Garodnick powiedział Timesowi .
Pytanie brzmi: jak blisko jest jeden z charakterystycznych punktów Nowego Jorku.
David R.
Greenbaum, prezes nowojorskiego oddziału biurowego Vornado Realty Trust, zwrócił uwagę na Times, Faktem jest, że panoramę Nowego Jorku nigdy nie przestało się zmieniać, i ma się nadzieję, że nigdy tego nie zrobi .
mając na uwadze, że Anthony Malkin, prezes Malkin Properties chce, aby Penn Plaza została zredukowana do 825 stóp, twierdząc, że chodzi o ikonografię panoramę Nowego Jorku i czy ma to znaczenie dla ludzi, czy nie.
[patrz też: asgshop, betoniarnia kaczmarek, domex sandomierz ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: asgshop betoniarnia kaczmarek domex sandomierz