drzwi drewniane zewnętrzne
drzwi drewniane zewnętrzne, drzwi wewnętrzne gdańsk

Architektura i nowoczesne budownictwo – Happy Magic Water Park / Forrec

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

W 2008 roku podziwialiśmy australijską firmę architektoniczną PTW.
Water Cube.
Dzięki opalizującej elewacji komórkowej basen był gospodarzem najwyższej klasy zawodów pływackich w energooszczędnej i dynamicznej architekturze.
Ale przenieś Michaela Phelpsa.
w mieście są nowi pływacy! Po dziesięciomiesięcznym remoncie obiekt będzie miał teraz park wodny o powierzchni 140 000 stóp kwadratowych (największy w Azji) zaprojektowany przez firmę projektową Forrec z siedzibą w Toronto.
Więcej zdjęć i więcej o parku wodnym po przerwie.
Wewnątrz Happy Magic Water Park, pastelowe kolorowe meduzy są zawieszone na suficie i slajdach każdego koloru i zawijają się nawzajem.
Relaksująca leniwa rzeka o długości 500 stóp osuwa się po obwodzie, a jednocześnie.
dla bardziej żądnych przygód.
fale oceanu są generowane w puli fal.
W parku znajduje się również prawie pionowa zjeżdżalnia, do której goście wchodzą przez kapsułę startową, oraz szeroki na 45 stóp suport z lejka, który pozwala czterem osobom bawić się w jedną małą misę.
i toczyć się w dużej misce.
Dodatek do parku wodnego pozwala na regularne korzystanie z kostki, a nie tylko podczas dużych zawodów pływackich, ponieważ zapewnia idealną przestrzeń dla wszystkich, aby cieszyć się wodą.
Wizyty: Water Cube w Olympic Park, Chaoyang District, Beijing Transport: Weź specjalną olimpijską linię metra 8 do Olympic Park.
Godziny otwarcia parku wodnego: 10: 00-21: 30 (sprzedaż biletów: 20:30) Bilety: 200 RMB dorosłych, 160 RMB dzieci 1,2-1,4 m wysokości, bezpłatne dla dzieci poniżej 1,2 metra Źródło: CRIEnglish
[podobne: castorama łódź godziny otwarcia, elektryczniak, mebelmania ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: castorama łódź godziny otwarcia elektryczniak mebelmania