drzwi drewniane zewnętrzne
drzwi drewniane zewnętrzne, drzwi wewnętrzne gdańsk

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Beach Houses Część III

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Niestety lato dobiega końca.
Ale to nie znaczy, że nie możemy zapamiętać niektórych z fantastycznych domów na plaży, które prezentowaliśmy w przeszłości.
Sprawdź naszą trzecią selekcję po przerwie.
Johanna House / Nicholas Burns Zaciszny 100-hektarowy, dziewiczy krzew zawierający ekologiczne i niebezpieczne dla środowiska klasy ekologiczne przylegające do Parku Narodowego.
Dyskretny dodatek do krajobrazu, podróż stopniowego i warstwowego ukrycia, otwierającego krajobraz i ocean.
Kontrast; skurcz / ekspansja, ciężki / lekki, nieprzejrzysty / przezroczysty.
.izolacja zewnętrzna wewnątrz (czytaj więcej.) Dom Playa la Isla / Juan Carlos Doblado Dom położony jest nad brzegiem morza, z widokiem na wyspy Azji (Peru).
Projekt ma na celu zademonstrowanie związku między abstrakcyjną architekturą a jej otoczeniem, ustanawiającą relacje między człowiekiem a naturą, między pustynią a morzem.
Pustynia generuje potrzebę stworzenia prywatnego obszaru na ogromie jego terytorium; ocean zachęca do otwarcia swoich horyzontów (czytaj dalej.) Whale Beach House / Neeson Murcutt Architects Whale Beach House znajduje się na południowo-wschodnim krańcu stromego, gęsto porośniętego roślinnością wzgórza, poniżej wyniosłej skarpy i wychodzi na plażę Careel Head.
Lokalizacja domu wywodzi się z pragmatycznego mapowania sąsiednich linii budynków, linii północnych, widoków sąsiadów i wymaganych niepowodzeń.
Te niewidoczne linie wyznaczają ukośne geometrie, które charakteryzują plan, przypominający Codercha Casa Ugalde w Hiszpanii (czytaj dalej.) Emu Bay House / Max Pritchard Architect Z eksponowanym miejscem o szerokich widokach, klienci wymagali zrelaksowanego domu wakacyjnego, który maksymalizuje widoki, ale zapewniły osłonięte obszary na zewnątrz.
Salon z dominującą, pływającą pokrywą.
dach, podkreśla dramat odsłoniętej strony.
Skrzydła z dwiema sypialniami promieniują z tego rdzenia i zamykają tylne, osłonięte podwórze, koncentrujące się na piecu do pizzy opalanym drewnem.
Wycięte pokłady z drewna, po obu stronach części dziennej, zapewniają inne opcje dla osłoniętego życia na zewnątrz, z wyborem podyktowanym kierunkiem wiatru (czytaj więcej.) Windy House / Estudio Valdes Ten dom wakacyjny składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń mieszkalnych, które znajdują się w jednym Dom.
Jest to idealna wakacyjna sytuacja dla dalszej rodziny (dziadków, rodziców, synów i córek), ponieważ dom zapewnia dużo prywatności dla obu rodzin.
Dom położony jest na wybrzeżu Santo Domingo (Region V Chile) w górnej części wybrzeża granicznego, który przypomina balkon na plaży z pięknym widokiem na Ocean Spokojny (czytaj dalej.)
[przypisy: elektryczniak, rogi olx, dombud oława ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: dombud oława elektryczniak rogi olx