drzwi drewniane zewnętrzne
drzwi drewniane zewnętrzne, drzwi wewnętrzne gdańsk

Budownictwo wczoraj i dzis : Pawilon Ferrovie dello Stato

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Dzięki uprzejmości Urosa Novakovica i Renato Pucci Urosa Novakovica i Renato Pucciego, studentów Universit.
di Firenze we Florencji we Włoszech podzielił się z nami tymczasowym pawilonem dla włoskiego krajowego przedsiębiorstwa transportu kolejowego.
Po przerwie możesz zobaczyć więcej zdjęć i opis architekta.
Celem pawilonu jest promocja nowych szybkich pociągów, w szczególności Freccia Rossa (Czerwona Strzała), która może zająć Mediolan-Rzym w 2 godziny 59m, i stworzyć nowy obraz nowoczesności, ale wciąż połączony z historią firmy i wrażenie podróży po szynach.
Chcąc zwiększyć prędkość między ludźmi, główna interaktywność pawilonu to 100-metrowy tor, na którym każdy może ścigać się z rekordowym samochodem Usainem Boltem, samochodem Formuły Ferrari lub nawet z pociągiem Freccia Rossa, który wyświetla się na ekranie obok toru przez projektor działający na określonej szynie.
Podobnie jak pociąg wchodzący na niektóre z włoskich stacji głównych należących do Freccia Rossa, pawilon powiększa się w planie podobnym do torów, tworząc typowy układ dworca.
Dzięki uprzejmości Urosa Novakovica i Renato Pucciego wieża zrywa stalową i prawdziwą szynę i wychodzi po przekątnej w poszukiwaniu wysokości.
Na 3 poziomach można wypić drinka i popatrzeć na ludzi biegających na pobliskim torze lub na wspaniałe miasta, w których mieści się pawilon.
Stalowa konstrukcja wieży została zaprojektowana tak, aby była łatwa i szybka w montażu.
Cały pawilon może zostać zmontowany i gotowy do użycia w ciągu zaledwie 3 dni, nawet jeśli ma on długość 126 metrów i szerokość do 16 metrów.
Każdy metr jest wykonany z materiałów obfitujących w magazyny Ferrovie dello Stato, więc cały pawilon będzie nie kosztuje żadnych pieniędzy na rzecz firmy, a nawet jej transport będzie bezpłatny.
Dzięki uprzejmości Urosa Novakovica i Renato Pucci
[więcej w: sanipor, castorama katowice godziny otwarcia, omnidruk ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: castorama katowice godziny otwarcia omnidruk sanipor