drzwi drewniane zewnętrzne
drzwi drewniane zewnętrzne, drzwi wewnętrzne gdańsk

Budownictwo wczoraj i dzis : Urząd Kulturalny West Kowloon ujawnia 3 plany

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

W poniedziałek udostępniliśmy propozycję planu głównego OMA (serię 3 wiosek, które ponownie zastanawiają się nad tradycyjnymi komponentami artystycznymi) dla nowej dzielnicy sztuki w West Kowloon.
Jak już wspomnieliśmy, plan OMA konkuruje z dwoma innymi planami mistrzowskimi.
Foster + Partners i Rocco Design Architects Limited.
Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami tymi dwoma planami głównymi w tym tygodniu i uzyskać informacje zwrotne na temat planu, który według Państwa jest najbardziej udany.
West Kowloon Cultural District Authority rozpoczyna publiczne zaangażowanie w Etapie 2, które potrwa trzy miesiące, aby zapewnić społeczeństwu możliwość przeglądu wszystkich trzech planów.
Plany będą oceniane na podstawie ich kreatywności, dostępności, łączności, integracji, żywotności, wyjątkowości i zrównoważonego rozwoju.
Kwestionariusz zostanie rozesłany do każdej osoby oglądającej plany z prośbą o jej opinię.
Panel jest bardzo zainteresowany wysłuchaniem opinii publicznej, a opinie z tego ćwiczenia będą miały znaczący wpływ na opcję planu koncepcyjnego ostatecznie wybraną przez Urząd.
Jest to całkiem sensowne, aby opinia publiczna miała mocny głos w tej nowej dzielnicy artystycznej, a my z niecierpliwością czekamy na Twoją wiadomość, gdy podzielimy się z tobą planami.
przez Bustlera
[podobne: sanipor, asgshop, rogi olx ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: asgshop rogi olx sanipor