drzwi drewniane zewnętrzne
drzwi drewniane zewnętrzne, drzwi wewnętrzne gdańsk

Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Nie sprawdzałeś Blogu w zeszłym tygodniu.
Możliwe, że przegapiłeś niesamowity horyzontalny wieżowiec, operę Zahy Hadid, pawilon na La Biennale, fantastyczny dom w Hiszpanii i mój własny dom wakacyjnych marzeń.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Paraty House / Marcio Kogan Istnieje legenda mówiąca, że region kolonialnego miasta Paraty i Angra dos Reis (pomiędzy Sao Paulo i Rio de Janeiro) ma 365 wysp, po jednej na każdy dzień roku.
Dwa pudełka z betonu zbrojonego, stałe przymocowane połączone na zboczu góry jednej z tych wysp; dwa nowoczesne pryzmy pomiędzy dużymi kolosalnymi kamieniami wybrzeża Brazylii (czytaj więcej.) Horyzontalny wieżowiec / Steven Holl / Matthias Wolff W czerwcu przedstawiliśmy najnowszy horyzontalny wieżowiec Steven Holl, który unosi się nad parkiem krajobrazowym w Shenzhen w Chinach.
Matthias Wolff, czytelnik Blogu, a także uczestnik naszych obław Flickr, podzielił się z nami swoimi zdjęciami budynku Holla.
Wolff, aka d.teil, nakręcił te zdjęcia podczas otwarcia tego kompleksu w grudniu (czytaj dalej.) Opera w Kantonie / Zaha Hadid Nasz chiński czytelnik Sharwe podzielił się z nami faktycznymi zdjęciami z budowy tego budynku Opery o powierzchni 70 000 metrów kwadratowych zaprojektowane przez Zaha Hadid w Guangzhou w Chinach.
Z tym budynkiem, który obejmuje 1800 miejsc w teatrze Grand, holu wejściowym i salonie, hali wielofunkcyjnej, innych obiektów pomocniczych i pomieszczeń wsparcia, Zaha stara się potwierdzić to miasto jako jedno z azjatyckich centrów kulturalnych (czytaj dalej.) Chorwacki pawilon na Biennale w Wenecji W oparciu o ideę Mirażu, opisaną na wikipedii jako naturalnie występujące zjawisko optyczne, w którym promienie światła wyginają się, by wytworzyć wyparty obraz odległych obiektów lub nieba, zespół, który zaprojektował Chorwacki Pawilon na Biennale w Wenecji Postanowili stworzyć pływający pawilon prezentujący sztukę i architekturę Chorwacji na Biennale w Wenecji (czytaj dalej.) Atrium House / Fran Silvestre Arquitectos Dom w części miejskiej, część pragnienia maksymalizacji poczucia przestronności.
Stosuje się dwie strategie.
Głównym celem jest uwolnienie największego możliwego w środku strony, co pozwoli ci cieszyć się prywatną przestrzenią, której wysokość i objętość są nieobliczalne.
Wzmacnia granicę kontaktu z zewnętrznym mieszkaniem, ziemią i mieszkaniem rozumianymi jako kontinuum.
Z drugiej strony wykorzystuje istniejące nachylenie do wąwozu obok oświetlenia piwnicy, co pozwala na obsługę programu (czytaj więcej.)
[podobne: meble88, sanipor, blokaut ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: blokaut meble88 sanipor